Datum: 06.10.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Nádhera se vším všudy

Už ani nevím kde, ale někde na webu jsem narazil na informaci o tomto obchůdku. V podstatě již delší dobu jsem sháněl oblek abych trochu vypadal. Jelikož jsem vysoký 190cm a dost hubený není zrovna jednoduché nějaký pěkný oblek který padne koupit. Byl jsem ochoten utratit klidně majlant, hlavně abych se v něm cítil dobře a taky dobře vypadal... Co se odehrálo v tomto menším obchůdku bych přirovnal skoro k zázraku. Paní s pánem okamžitě okem odhali přesně co potřebuji a vytáhli hned obleky které mi absolutně padly... Neuvěřitelné. Mohl jsem si i vybrat! Krom obleku tam mají pro dlouhé hubeňoury i košile s prodlouženým rukávem. Takže za 10minut jsem měl krásný oblek 2 košile, 2kravaty, kožený pásek a dokonce i kožené boty k obleku, které když jsem si je nazul byly tak mekučké a elegantní, že jsem věděl, že kdyby byly i za 5.000Kc tak je beru. To vše jsem tam pořídil za pouhých 7000Kc! Vůbec mi ani nevadilo, že se nedá zaplatit kartou a musel jsem se proběhnout do nedalekého bankomatu. Ještě se zastavím v říjnu pro kabát... Díky moc. Zázraky se dějí! :)

Přidat nový příspěvek