Kniha návštěv

Datum: 31.08.2022

Vložil: Libka M.

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
velice ráda bych se zde přidala k ostatním spokojeným zákazníkům a poděkovala majitelům obchůdku za laskavost a neuvěřitelnou profesní jistotu a přístup při nákupu kompletního obleku pro syna do tanečních ( včetně doplňků).Syn ocenil i nestandartně krátký čas nákupu,ve který ani nedoufal,poučen z předchozích zkušeností:0)
Ještě jednou srdečně děkuji a přeji pevné zdraví a klidné dny.

Datum: 14.07.2022

Vložil: Ladislav

Titulek: Oblek na svatbu

Chtěl bych poděkovat za vinikající práci majitelů obchůdku.Včera jsem jel znechuceně do Brna pro oblek.Po celodením hledáním obleku v neděli,jsem včera narazil na tenhle obchod.Vše šlo jak po másle a za cca 20 min jsem byl kompletně oblečen,od kravaty,košile,saka,pásku,kalhot a botů.
Patří vám mé velké poděkování.

Datum: 18.03.2022

Vložil: Jaroslav

Titulek: 100 % Doporučuji

Úžasná práce, skvělý přístup, výborná komunikace a nákup se vším co je potřeba k obleku . Smekám před noblesou a moc Vám děkuji .

V budoucnu jenom k Vám .

Datum: 17.01.2022

Vložil: Petra Šimková

Titulek: Recenze

Dobrý den, dnes jsme byli se synem kupovat oblek ke zkouškám. Jediná naše představa byla aby nebyl černý. Toť vše. Ale kdo co jsme otevřeli dveře, tak nás vítal pán s paní a najednou to šlo krásně. Pán se podíval na syna a hned věděl co mu obléci. Po dvaceti minutách jsme odcházeli s oblekem, košili, páskem a botami. Všechno k sobě i k mému synovi ladí jakoby to měl odjakživa. Ještě dostal pár rad od pána jak s oblečením zacházet. Jsme nadšení. Moc děkujeme a jak budeme zase něco potřebovat tak se jistě vrátíme. Případně doporučíme. Pěkný den

Datum: 24.01.2022

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: Recenze

Dobrý den,
děkujeme za krásnou recenzi. Pochvala a uznání vždy potěší.
Budeme se i nadále snažit aby všichni naši zákazníci odcházeli spokojení. Hezký den Vám všem.
majitelé

Datum: 08.10.2021

Vložil: Gabriela

Titulek: Úžasný zážitek z nákupu

Dobrý den,
včera jsem vyrazila s partnerem na nákup obleku. Chtěli jsme ho vybavit klasickým oblekem. Každá ženská tuší jak muži milují nákupy a jak jsem byla napnutá, jak vše dopadne.
Partner měl vyhlídnutý obchůdek na Táborské, skepticky jsem na udanou adresu vyrazila a v hlavě předjímala, jak budeme přejíždět z obchodu do obchodu a atmosféra bude houstnout.
Nicméně po pár minutách strávených v obchůdku na Táborské, jsem se tetelila radostí a úsměv jsem měla od ucha k uchu. Takového odborníka jakým je pán, který se nám v obchodě věnoval, aby člověk pohledal! Naprosto úžasný přístup! Okamžitě se trefil do velikosti i našeho vkusu. A jak píší i jiní spokojení zákazníci, po 20 minutách jsme odcházeli nejen s oblekem, ale i botami, košilí, kravatou a opaskem. Cenově vše přiměřené.
V práci jsem hned všem kolegyním poslala odkaz na tento nenápadný obchůdek s pokladem uvnitř v podobě skvělého profesionála, který svou práci dělá evidentně s láskou.
Moc děkuji za skvělý zážitek a všem vřele doporučuji!
Ať se daří!

Datum: 30.11.2021

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: Úžasný zážitek z nákupu

Velmi děkujeme za slova chvály, která vždy potěší. Naším cílem je spokojenost všech zákazníků a to se nám snad daří. Moc děkujeme .

Datum: 11.08.2021

Vložil: Vlasta

Titulek: Oblek do tanečních

Úžasný obchůdek, měla jsem pocit, že jsem se ocitla v první republice.. Pan majitel syna obhlédl a na první dobrou sáhl pro dokonale padnoucí oblek, potom boty, košili... prostě komplet vybavení do tanečních - a to celé v naprosté pohodě během 30 minut. Neskutečně profesionální a milý přístup obou obsluhujících mě nadchl a určitě se budeme vracet!

Datum: 24.08.2021

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: Oblek do tanečních

Moc děkujeme za Vaše milá slova a budeme se těšit na příští návštěvu.

Datum: 30.09.2021

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: Oblek do tanečních

Velmi si vážíme vašich slov a budeme se i nadále snažit, aby byli všichni spokojení. Díky moc.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek