Kniha návštěv

Datum: 01.09.2023

Vložil: Alena Vašinková

Titulek: Pánský oblek s profesionálním přístupem

Dobrý den, moc ráda doporučím tento obchůdek. Menší prostor, přitom se ale člověk uvnitř cítí velmi dobře. Manžel si zde kupoval oblek na svatbu, pomáhal mu pán, který byl velmi milý, příjemný a měl opravdu profesionální přístup ke své práci. Následně si oblek kupoval i bratr manžela a po dvou letech se k Vám máme v plánu vrátit i příští týden.

Datum: 03.02.2023

Vložil: Petra

Titulek: 100% spokojenost

Dobrý den,
Velmi chci poděkovat za milý a profesionální přístup. Přišla jsem pro oblek pro své dva syny a během necelé půlhodiny jsme měli pro oba vybrané obleky, košile, boty, kravaty a opasky. Vše perfektně sedělo a ladilo a cena naprosto skvělá. Pa i paní v obchodě byli velice milí, přátelští a profesionální. Jan mrkli a už nosili oblečení, úžasné. Ještě jednou moc děkuji a budu vřele doporučovat.

Datum: 08.02.2023

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: 100% spokojenost

Děkujeme za slova pochvaly a uznání. Budeme se i nadále snažit všem zákazníkům vyhovět.
majitelé

Datum: 30.01.2023

Vložil: Petr Kováč

Titulek: skvělí

děkuji moc za profesionální přístup a krásný oblek který mě zdobil v mé volební kampani prezidenta ČR

Datum: 08.02.2023

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: skvělí

Dobrý den, velmi děkujeme za pochvalu.
majitelé

Datum: 03.01.2023

Vložil: Lenka

Titulek: Oblek na poslední chvíli

Syn se po vánočních svátcích vrací domů - do ciziny, V jeho nové domovině se však obleky na "dlouhány" nedají sehnat, leda tak nechat ušít. Naštěstí jsem získala kontakt na vaši prodejnu a dala si tam sraz se synem. Nestačila jsem dojet. Jeho věta "Mami, nejezdi, už to mám vyřešené." mi vyrazila dech. Cože, tak brzy? Ano, pán, který se mu věnoval, mu prý vybral skvělý oblek, který i pečlivě zabalil. Śkoda jen, že jsem ho v něm neviděla, protože znovuzabalit by se nám to tak dobře nepodařilo. Děkuji za profesionální přístup. A také děkuji, že nepodporujete banky, když berete jenom hotovost. Málokterý zákazník si uvědomuje, že při platbě kartou si banka bere od obchodníka minimálně 1% z platby, což není zanedbatelná částka. Platba v hotovosti umožňuje obchodníkovi mít nižší koncové ceny nežli konkurence.

Datum: 04.01.2023

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: Oblek na poslední chvíli

Dobrý den,
velmi děkujeme za slova chvály, kterých si velmi vážíme.
I nadále budeme dělat vše, aby naši klienti byli spokojení.
Majitelé

Datum: 08.02.2023

Vložil: MAJITELÉ

Titulek: Re: Oblek na poslední chvíli

Velmi děkujeme za uznání naší práce a budeme se snažit i nadále.
majitelé

Datum: 31.08.2022

Vložil: Libka M.

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
velice ráda bych se zde přidala k ostatním spokojeným zákazníkům a poděkovala majitelům obchůdku za laskavost a neuvěřitelnou profesní jistotu a přístup při nákupu kompletního obleku pro syna do tanečních ( včetně doplňků).Syn ocenil i nestandartně krátký čas nákupu,ve který ani nedoufal,poučen z předchozích zkušeností:0)
Ještě jednou srdečně děkuji a přeji pevné zdraví a klidné dny.

Datum: 14.07.2022

Vložil: Ladislav

Titulek: Oblek na svatbu

Chtěl bych poděkovat za vinikající práci majitelů obchůdku.Včera jsem jel znechuceně do Brna pro oblek.Po celodením hledáním obleku v neděli,jsem včera narazil na tenhle obchod.Vše šlo jak po másle a za cca 20 min jsem byl kompletně oblečen,od kravaty,košile,saka,pásku,kalhot a botů.
Patří vám mé velké poděkování.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek