Kniha návštěv

Datum: 10.01.2018

Vložil: Eva

Titulek: Maximální spokojenost

Hezky dobrý den preji, dnes jsem byla s přítelem zakoupit oblek na svatbu a chtela bych touhle cestou velmi poděkovat za skvely profesionální přístup. Pan Majitel mého pritele odhadnul naprosto presne a oblek padne jako ulity a k němu má i sladenou košili, vazanku i boty s paskem! Byl to první obchod kam jsme zavítali a jsem rada ze i poslední! Všem doporučuji !!! A my ještě jednou moc moc děkujeme

Datum: 27.12.2017

Vložil: Gabriela

Titulek: Profesionalita

Po dlouhém hledání kde koupit pánský oblek jsem na internetu narazila na tento malý obchůdek. Po přečtení úžasných recenzí jsme se pro něj rozhodli. Už úvodní telefonát o pracovní době kdy mi paní nabídla,že na nás počkají mě mile překvapilo. Samotná návštěva, kdy pán okamžitě odhadl velikost obleku, který přesně padnul. Prostě profesionální přístup a ochota . To už se dnes jen tak nevidí. Děkujeme, určitě se vrátíme a budeme doporučovat.

Datum: 28.12.2017

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Profesionalita

Dobrý den, moc děkujeme za slova uznání, která vždy potěší. Budeme se i nadále snažit, aby byli všichni zákazníci naprosto spokojeni.
Přejeme veselého Silvestra a hodně štěstí a zdraví do Nového roku. majitelé

Datum: 06.12.2017

Vložil: Mladý Karel

Titulek: Poděkování

Dnes dopoledne jsem si šel koupit košili. Profesionální přístup pána, který se mně věnoval, mě až překvapil. Byl jsem maximálně spokojen. Děkuji moc.

Datum: 07.09.2017

Vložil: Simona a Lukáš

Titulek: Oblek do tanečních

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svoji zkušenost s tímto obchodem. Přišli jsme se synem pro oblek do tanečních a pan majitel hned při pohledu na mého syna trefil velikost obleku, který padl jako ulitý. Profesionalita na místě, ochota, je vidět, že pan majitel své práci rozumí. Cena obleku za velmi příznivou cenu, velice tento obchod doporučuji a děkuji panu majiteli a paní majitelce za milý a profesionální přístup. :)

Datum: 04.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Tak, jak by to mělo být

Dobrý den,
moje noční můra, tedy koupě všeho,co potřebuje náš syn do tanečních ,se rozplynula po vstupu do Vašeho obchodu.Oblek,košile,boty,rukavičky,kravatu,motýlka, vše nakoupeno do 20 minut a vše padnoucí a pěkné.Vřele Váš obchod budu doporučovat známým, neboť přístup a profesionalita, se kterou to děláte, se jen tak nevidí. A ještě jednou děkuji.

Datum: 10.08.2017

Vložil: Honza

Titulek: Pochvala

Profesionální přístup od majitelů, ochota a přehled. Za půl hodiny vše nakoupeno ( oblek,opasek,košile ,boty ) za slušnou cenu.
Vřele doporučuji

Datum: 10.08.2017

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Pochvala

Děkujeme, všem našim spokojeným zákazníkům za pochvalné vzkazy. Velice si jich vážíme a budeme se i nadále snažit, aby byli další zákazníci také spokojeni. Omlouváme se, že nestíháme odpovídat na každý vzkaz jednotlivě. majitelé

Datum: 20.06.2017

Vložil: Michal

Titulek: Nákup

Výborný profesionální přístup, za 20 minut nakoupeno. Doporučuji.

Datum: 24.04.2017

Vložil: Černohlávková

Titulek: Profíci

Snad každá žena ví, co obnáší nákup obleku pro muže, nemluvě o větší velikosti.
Velmi děkuji za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při výběru obleku. Nákup neměl chybu, za 30minut vyzkoušeno a nakoupeno .Oblek a dvě košile jako na míru, vázanka a šle jako doplněk za velmi příznivou cenu.
Vřele Všem doporučuji
Majitelům přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek