Kniha návštěv

Datum: 03.02.2014

Vložil: Petra

Titulek: Nákup

Předmět: poděkování

Text:
Dobrý den, včera jsme absolvovali ples, manžel v novém obleku od vás. Bylo to super!! Hlavně poté, co jsme absolvovali vyčerpávající shánění padnoucího obleku, včetně návštěv těch nejznačkovějších obchodů. Buď mu neseděly kalhoty nebo sako nebo byl nějaký jiný problém... Až jsme na netu našli vaše stránky a řekli jsme si, že to zkusíme, pouhý den před plesem :-) Bylo to přesně tak, jak je popsáno v ostatních příspěvcích: příchod - přeměření - vyzkoušení - za 10 minut odchod s dokonale padnoucím oblekem bez nutnosti jediné úpravy, navíc za neskutečnou cenu. Popravdě, předtím mě taky napadlo, jestli si třeba ty pochvalné vzkazy nepíšete sami, ale po osobní zkušenosti tleskám a ráda vás doporučuji dalším zoufalým hledačům. Petra

Datum: 03.02.2014

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Nákup

Velmi děkujeme za uznání a přejeme hodně dalších veselých plesů.
majitelé

Datum: 13.01.2014

Vložil: Jan

Titulek: nákup kabátu

Chtěli bychom se s Vámi podělit o zážitky s přístupem majitelů k zákazníkovi. Až v tomto obchodě jsme se setkali s ochotou sehnat synovi zimní kabát na míru - má prodlouženou velikost vzhledem k své výšce. Syn měl kabát do týdne, slušivý, teplý, nemůže si ho vynachválit. Majitelé jsou profesionálové, jde jim o spokojenost zákazníků, jsou usměvaví, příjemní, ochotní se Vám věnovat po dohodě i po zavírací době. Je na ně perfektní spolehnutí a my jim přejeme hodně spokojených zákazníků.
Děkujeme

Datum: 13.01.2014

Vložil: majitelé

Titulek: Re: nákup kabátu

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali všem spokojeným zákazníkům za všechny vzkazy do knihy návštěv.Budeme se i nadále snažit, aby naši klienti byli stále spokojeni. A pro ty, co si myslí, že si vzkazy píšeme sami, můžeme jenom vzkázat, přijďte se sami přesvědčit. majitelé

Datum: 28.11.2013

Vložil: Marek T.

Titulek: Naprostá spokojenost

Dnes jsem navštívil tento obchod. To, že budu mít po pár minutách nový oblek i s kabátem, který mi padne bez zkracování, jsem opravdu nečekal. Hned první kalhoty a sako, které mi pan majitel podal, mi padlo. Majitelé jsou opravdu milí a se vším poradí. S potěšením doporučuji všem.

Datum: 21.11.2013

Vložil: Pavel Elis

Titulek: Profesionální přístup

Potřeboval jsem rychle sehnal oblek a naštěstí jsem navštívil tento velikostí malý obchůdek.Pan i paní svému řemeslu rozumí a nebýt mojí "velikosti" opravdu bych odcházel s prvním oblekem,který jsem zkoušel.Navíc košile,boty a kravata,to vše, za cenu co by stály luxusnější boty.

Datum: 13.11.2013

Vložil: Radek

Titulek: Velký dík

zítra mě čeká důležitý pohovor a potřeboval jsem novou kosily. Byl jsem upozorněn na fakt že má kravata už není příliš v modě a tak jsme vybrali novou. Doma jsem si vše vyzkoušel a byl jsem nadšeny. už se těším až si přijdu pro další košile a kravaty.
v minulosti jsem navštívil i značkové prodejny kde mě sjeli pohledem a div mi neřekli at vypadnu. Líbí se mi přátelský přístup který kterého jsem se na táborské dočkal. Můžu jedině doporučit

Datum: 26.10.2013

Vložil: Franta

Titulek: spokojenost

Tak jsem dal na rady tady píšících zákazníků a zašli sjme se ženou do Pánských obleků na Táborské 66 v Brně. Chodím si nakupovat s patřičnou nechutí, ale tady mě majitelé vyléčili. Měl jsem vybráno asi za 15 minut, krásný oblek s vestou, košili, kravatu i boty. Jako by to bylo šité právě pro mě. Navrch jsem si zkusil pánský kabát a neodolal jsem. Takže jsem si ho také nechal přibalit. No prostě neskutečná ochota, kvalita a o cenách už ani nemluvím. Za vše jsem zaplatil pouze 8.000 Kč. Za tuto cenu bych u Blažka dostal pouze kabát.. Všem doporučuji a už jsem to rozhlásil po všech známých. Moc děkuji majitelům a budu nadále Vaším klientem. Franta

Datum: 14.10.2013

Vložil: Lubomír Kolla

Titulek: Skvělý obchod

Ke chvále na tento obchod se musím přidat. Kontakt jsem nalezl na internetu a protože zde nikdo nenadával, navštívil jsem obchod také. Koupil jsem zde kompletní pánský oblek a kabát. Veškerá chvála zde popsaná přesně odpovídá tomu, co se kolem vás v průběhu nákupu bude dít. Zkuste to, spokojenost a radost z dobrého nákupu stoprocentně zažijete také. Je to ten typ obchodu, kam se člověk rád vrací.

Datum: 29.09.2013

Vložil: Markéta

Titulek: DOPORČUJI!!!

S přítelem jsme byli kupovat oblek a naprostá spokojenost. Obsluhující pán opravdu rozumí svému řemeslu. Přítelovi seděl hned první oblek. Ještě nám byly nabídnuty boty a pásek. Za 10 minut jsme odcházeli s krásným oblekem za super cenu. Všem kteří shání oblek doporučuji navštívit tento obchod.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek