Kniha návštěv

Datum: 21.11.2013

Vložil: Pavel Elis

Titulek: Profesionální přístup

Potřeboval jsem rychle sehnal oblek a naštěstí jsem navštívil tento velikostí malý obchůdek.Pan i paní svému řemeslu rozumí a nebýt mojí "velikosti" opravdu bych odcházel s prvním oblekem,který jsem zkoušel.Navíc košile,boty a kravata,to vše, za cenu co by stály luxusnější boty.

Datum: 13.11.2013

Vložil: Radek

Titulek: Velký dík

zítra mě čeká důležitý pohovor a potřeboval jsem novou kosily. Byl jsem upozorněn na fakt že má kravata už není příliš v modě a tak jsme vybrali novou. Doma jsem si vše vyzkoušel a byl jsem nadšeny. už se těším až si přijdu pro další košile a kravaty.
v minulosti jsem navštívil i značkové prodejny kde mě sjeli pohledem a div mi neřekli at vypadnu. Líbí se mi přátelský přístup který kterého jsem se na táborské dočkal. Můžu jedině doporučit

Datum: 26.10.2013

Vložil: Franta

Titulek: spokojenost

Tak jsem dal na rady tady píšících zákazníků a zašli sjme se ženou do Pánských obleků na Táborské 66 v Brně. Chodím si nakupovat s patřičnou nechutí, ale tady mě majitelé vyléčili. Měl jsem vybráno asi za 15 minut, krásný oblek s vestou, košili, kravatu i boty. Jako by to bylo šité právě pro mě. Navrch jsem si zkusil pánský kabát a neodolal jsem. Takže jsem si ho také nechal přibalit. No prostě neskutečná ochota, kvalita a o cenách už ani nemluvím. Za vše jsem zaplatil pouze 8.000 Kč. Za tuto cenu bych u Blažka dostal pouze kabát.. Všem doporučuji a už jsem to rozhlásil po všech známých. Moc děkuji majitelům a budu nadále Vaším klientem. Franta

Datum: 14.10.2013

Vložil: Lubomír Kolla

Titulek: Skvělý obchod

Ke chvále na tento obchod se musím přidat. Kontakt jsem nalezl na internetu a protože zde nikdo nenadával, navštívil jsem obchod také. Koupil jsem zde kompletní pánský oblek a kabát. Veškerá chvála zde popsaná přesně odpovídá tomu, co se kolem vás v průběhu nákupu bude dít. Zkuste to, spokojenost a radost z dobrého nákupu stoprocentně zažijete také. Je to ten typ obchodu, kam se člověk rád vrací.

Datum: 29.09.2013

Vložil: Markéta

Titulek: DOPORČUJI!!!

S přítelem jsme byli kupovat oblek a naprostá spokojenost. Obsluhující pán opravdu rozumí svému řemeslu. Přítelovi seděl hned první oblek. Ještě nám byly nabídnuty boty a pásek. Za 10 minut jsme odcházeli s krásným oblekem za super cenu. Všem kteří shání oblek doporučuji navštívit tento obchod.

Datum: 09.09.2013

Vložil: Petr

Titulek: Obchod, který by si zasloužil 5 hvězdiček

Na svatbu dcery se musím přeci vkusně a moderně obléci. Tak jsme do tohoto obchůdku šli jako do prvního a nebýt toho, že neměli moji velikost kalhot tak bychom už ani nikam jinam nešli. A co myslíte jinde taky ne, ale slíbili, že v pondělí budou. A byly!!! Měl jsem sebou i syna a tak jsme oba odešli s novými obleky, syn coby student ještě i s košilí, taky si vybral boty a kravatu. Majitel ví kam sáhnout a co jistě padne. Za cenu saka od "Blažka" jsem se oblékli oba dva. Za mě *****.
Děkuji a příště zase jen sem.

Datum: 30.08.2013

Vložil: Miloslav Stojan

Titulek: Příjemná a profi obsluha,doporučuji všem!!!

Včera jsme byli s manželkou kupovat oblek na svatbu mé dcery. Obsluha byla profesionální - pán majitel si vás přeměří a vy jen vyzkoušíte opravdu padnoucí oblek na jedničku .Byl jsem velice spokojen a moc rád,že jsem vybral ten pravý obchod s příjemnou obsluhou, kterou chci velice pochválit a doporučit .Proto vážení manželé, patří vám velké poděkování,že i při kupování obleku může být pohoda a v konečném důsledku i spokojenost .

Datum: 05.06.2013

Vložil: Světlana

Titulek: VELMI DOPORUČUJI!

Přítel potřeboval velmi urgentně oblek, měla jsem strach, že se to s případnými úpravami ani nestihne. Na internetu jsem našla tento obchod i recenze, přiznám se, že jsem výše napsanému moc nevěřila, ale opravdu. Sotva jsme vešli, pán už měl v ruce oblek, pořád jsem si říkala, že u prvního nemůžeme skončit, ale padl jako ulitý, přítel nemá žádnou konfekční postavu, ale přesto seděla i délka kalhot a rukávů. Vedle obleku s vestou jsme si odnesli i košili, kravatu a pásek a v pondělí jedeme ještě pro boty !!! Děkuji majitelům za vstřícnost . Bylo to poprvé, kdy můj přítel neremcal při nakupování. Pro oblek příště jedině sem. Děkuji.

Datum: 04.06.2013

Vložil: Luba

Titulek: oblek

Ahoj v pondělí 3.6.2013 jsem si zajel do brna pro oblek,který potřebuji na svatbu. Našel jsem kontakt na internetu a musím říct,že jsem udělal jedině dobře,že jsem tenhle obchod naštívil,oblek,košile,kravata,boty,pásek,za 15 min jsem odcházel naprosto spokojený.Skvělý přístup a hlavně dokážou poradit,takže rozhodně doporučuji všem!!!!

Datum: 29.05.2013

Vložil: Jana Kubáčková

Titulek: Spokojenost

Kupovali jsme oblek pro syna,páni majitelé ochotní,vstřícní,usměvaví,obsluha perfektní.Oblek střihově moc pěkný,sedí jako ulitý,syn dostal zdarma ještě košili.Velice chválíme a doporučujeme.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek