Kniha návštěv

Datum: 22.05.2013

Vložil: Simona

Titulek: neuvěřitelné!!

Dnes jsme byli koupit pro přítele oblek na svatbu a podařilo se hned na poprvé, oblek je jako šitý na míru!! K tomu košile, kravata, pásek i boty, za 15 minut nebylo co řešit! Pan prodavač to má opravdu v oku a je velice příjemný, můžu jen doporučit! A cena také velice přijemná.

Datum: 15.05.2013

Vložil: Lev

Titulek: určitě doporučuji

Kupoval jsem tady celý oblek i košilu a mohu jen doporučit. Skvělý prodavač, který určitě rozumí své práci, dobrá cena a maximální spokojenost.

Datum: 28.03.2013

Vložil: Karel

Titulek: spokojenost

Ahoj, minulý týden jsme byli s mátí kupovat oblek na maturu. Obešli jsme pár obchodů a nikde nic nepadlo. Nakonec jsme si nechali tento obchod. Tady jsme koupili ůplně vše, krásný oblek i s vestou včetně botů,ponožek, pásku, kravaty a košile zdarma.Já byl spokojený jak vše perfektně sedí a máma za jak málo peněz jsme vše pořídili. Prostě bomba. Ještě jednou majitelům moc děkujeme za jejich ochotu a vstřícnost. Doporučuji. Karel

Datum: 24.02.2013

Vložil: Jana Crhová

Titulek: Doporučujeme tento obchod!

Včera jsme byli kupovat oblek pro snoubence na svatbu. Paní majitelka si ho jen změřila a hned vybrala skvěle padnoucí krásný oblek. I boty hned zvolila správné. Za 20 minut jsme měli nakoupeno a k tomu za super cenu. Opravdu moc doporučujeme a až budeme příště něco potřebovat, určitě zase navštívíme tento obchod.

Datum: 21.02.2013

Vložil: Martin Zabel

Titulek: Pochvala

Naprostá spokojenost , reference nelhaly a můžu jen doporučit.Děkuji

Datum: 01.01.2013

Vložil: Jitka

Titulek: Pochvala

Pochvala majitelům za jejich péči o zákazníky. Jinde by se mohli od nich učit.

Datum: 19.11.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Příjemná profesionální obsluha

Dnes jsme se synem navštívili obchůdek za účelem koupit oblek do tanečních i maturitu .Našla jsem si na internetu prodej pánských obleků a vybrala jsem si právě tenhle obchůdek ,protože mě tam zaujalo i pochvala ohledně ochotné obsluhy ,kterou tak chváleli zákazníci .Měla jsem malé pochybení zda chvála kterou tam píšou není jen reklama kterou si obchod dělá .Můžu ale říci , že mě to vše mile překvapilo .Obsluha je profesionální - pán si vás přeměří a vy jen vyzkoušíte opravdu padnoucí oblek na jedničku .Byla jsem moc spokojená a moc ráda , že jsem vybrala ten pravý obchůdek s milou obsluhou ,kterou moc chci pochválet .Takže vážení manželé patří vám mé díky ,že i při koupení obleku může být pohoda a spokojenost .

Datum: 13.11.2012

Vložil: Pavel

Titulek: Spokojenost

Dnes jsem si v obchůdku zakoupil oblek, boty, košili, za 25 minut bylo nakoupeno!...naprostá spokojenost, příjemná obsluha,pěkné zboží....vřele všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 06.11.2012

Vložil: Petr

Titulek: kabát

Ahoj, dnes jsem si v tomto obchodě koupil pánský kabát. Perfektní střih a sedí jak ulitý. Mají je ve dvou variantách. Profesionální obsluha, za 15 minut jsem odcházel . Naprostá spokojenost. Doporučuji na 100 %.

Datum: 09.10.2012

Vložil: Petr Schich

Titulek: Doporučuji!!

Dnes jsem byl v tomto obchodě nakupovat a naprostá spokojenost. První oblek co mi paní vybrala, seděl úplně perfektně, stejně tak boty. Pásek mi pán zkrátil na potřebnou velikost a celá akce trvala asi 15 minut. Obchod má milou, profesionální a ochotnou obsluhu a nelze jinak než doporučit.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Přidat nový příspěvek