Kniha návštěv

Datum: 09.09.2013

Vložil: Petr

Titulek: Obchod, který by si zasloužil 5 hvězdiček

Na svatbu dcery se musím přeci vkusně a moderně obléci. Tak jsme do tohoto obchůdku šli jako do prvního a nebýt toho, že neměli moji velikost kalhot tak bychom už ani nikam jinam nešli. A co myslíte jinde taky ne, ale slíbili, že v pondělí budou. A byly!!! Měl jsem sebou i syna a tak jsme oba odešli s novými obleky, syn coby student ještě i s košilí, taky si vybral boty a kravatu. Majitel ví kam sáhnout a co jistě padne. Za cenu saka od "Blažka" jsem se oblékli oba dva. Za mě *****.
Děkuji a příště zase jen sem.

Datum: 30.08.2013

Vložil: Miloslav Stojan

Titulek: Příjemná a profi obsluha,doporučuji všem!!!

Včera jsme byli s manželkou kupovat oblek na svatbu mé dcery. Obsluha byla profesionální - pán majitel si vás přeměří a vy jen vyzkoušíte opravdu padnoucí oblek na jedničku .Byl jsem velice spokojen a moc rád,že jsem vybral ten pravý obchod s příjemnou obsluhou, kterou chci velice pochválit a doporučit .Proto vážení manželé, patří vám velké poděkování,že i při kupování obleku může být pohoda a v konečném důsledku i spokojenost .

Datum: 05.06.2013

Vložil: Světlana

Titulek: VELMI DOPORUČUJI!

Přítel potřeboval velmi urgentně oblek, měla jsem strach, že se to s případnými úpravami ani nestihne. Na internetu jsem našla tento obchod i recenze, přiznám se, že jsem výše napsanému moc nevěřila, ale opravdu. Sotva jsme vešli, pán už měl v ruce oblek, pořád jsem si říkala, že u prvního nemůžeme skončit, ale padl jako ulitý, přítel nemá žádnou konfekční postavu, ale přesto seděla i délka kalhot a rukávů. Vedle obleku s vestou jsme si odnesli i košili, kravatu a pásek a v pondělí jedeme ještě pro boty !!! Děkuji majitelům za vstřícnost . Bylo to poprvé, kdy můj přítel neremcal při nakupování. Pro oblek příště jedině sem. Děkuji.

Datum: 04.06.2013

Vložil: Luba

Titulek: oblek

Ahoj v pondělí 3.6.2013 jsem si zajel do brna pro oblek,který potřebuji na svatbu. Našel jsem kontakt na internetu a musím říct,že jsem udělal jedině dobře,že jsem tenhle obchod naštívil,oblek,košile,kravata,boty,pásek,za 15 min jsem odcházel naprosto spokojený.Skvělý přístup a hlavně dokážou poradit,takže rozhodně doporučuji všem!!!!

Datum: 29.05.2013

Vložil: Jana Kubáčková

Titulek: Spokojenost

Kupovali jsme oblek pro syna,páni majitelé ochotní,vstřícní,usměvaví,obsluha perfektní.Oblek střihově moc pěkný,sedí jako ulitý,syn dostal zdarma ještě košili.Velice chválíme a doporučujeme.

Datum: 22.05.2013

Vložil: Simona

Titulek: neuvěřitelné!!

Dnes jsme byli koupit pro přítele oblek na svatbu a podařilo se hned na poprvé, oblek je jako šitý na míru!! K tomu košile, kravata, pásek i boty, za 15 minut nebylo co řešit! Pan prodavač to má opravdu v oku a je velice příjemný, můžu jen doporučit! A cena také velice přijemná.

Datum: 15.05.2013

Vložil: Lev

Titulek: určitě doporučuji

Kupoval jsem tady celý oblek i košilu a mohu jen doporučit. Skvělý prodavač, který určitě rozumí své práci, dobrá cena a maximální spokojenost.

Datum: 28.03.2013

Vložil: Karel

Titulek: spokojenost

Ahoj, minulý týden jsme byli s mátí kupovat oblek na maturu. Obešli jsme pár obchodů a nikde nic nepadlo. Nakonec jsme si nechali tento obchod. Tady jsme koupili ůplně vše, krásný oblek i s vestou včetně botů,ponožek, pásku, kravaty a košile zdarma.Já byl spokojený jak vše perfektně sedí a máma za jak málo peněz jsme vše pořídili. Prostě bomba. Ještě jednou majitelům moc děkujeme za jejich ochotu a vstřícnost. Doporučuji. Karel

Datum: 24.02.2013

Vložil: Jana Crhová

Titulek: Doporučujeme tento obchod!

Včera jsme byli kupovat oblek pro snoubence na svatbu. Paní majitelka si ho jen změřila a hned vybrala skvěle padnoucí krásný oblek. I boty hned zvolila správné. Za 20 minut jsme měli nakoupeno a k tomu za super cenu. Opravdu moc doporučujeme a až budeme příště něco potřebovat, určitě zase navštívíme tento obchod.

Datum: 21.02.2013

Vložil: Martin Zabel

Titulek: Pochvala

Naprostá spokojenost , reference nelhaly a můžu jen doporučit.Děkuji

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Přidat nový příspěvek