Kniha návštěv

Datum: 25.08.2012

Vložil: Roman Kapounek

Titulek: nejlepší nákup

Dobrý den,byl jsem s manželkou v obchodě na Táborské pro oblek a manželka pro kostýmek na svatbu,paní byla velmi ochotná a pán mě jen zkouknul,dal první oblek,který mi sedl naprosto perfektně,s manželkou jsme odcházeli velmi spokojeni i cena byla super,mohu doporučit...

Datum: 11.06.2012

Vložil: Petra

Titulek: super nákup

Chtěla bych poděkovat majitelům obchodu s pánskými obleky na Táborské ul. 66 v Brně.
Byli jsme velmi mile překvapeni nabízenou kvalitou veškerého zboží, ale i milou obsluhou. Za poměrně nízkou cenu jsme koupili krásný a slušivý oblek jednak pro manžela, ale také pro syna, který je ještě student, tudíž dostal košili zdarma.
Celá akce netrvala déle než 30 minut a odcházeli jsme nadmíru spokojeni. Budeme nadále doporučovat všem známým. Prostě absolutně za 1.Ještě jednou moc děkujeme a prosím jen tak dále.
Petra Holá

Datum: 23.02.2012

Vložil: Petr Š.

Titulek: Doporučuji!!

Naprosto úžasný obchod s obleky. Perfektní a příjemná obsluha. Dnes jsem koupil hned dva obleky k tomu čtyři košile, kravaty a nakonec i boty. Jsem nadšen a proto vřele doporučuji!

Datum: 26.01.2012

Vložil: Helena

Titulek: Ochotná obsluha

Včera jsme byli nakupovat v obchůdku ,pořídili krásný oblek a kostým,obsluha byla velice příjemná .Paní poradí má se zákazníky trpělivost.Mezitím co manžel zkoušel oblek já si vyhlídla kostýmek který mě padl jako ulitý.Navíc jsme manželovi kromě obleku s vestou koupili košili ,kravatu,pásek a navíc i pánské boty.Manžel byl na vrcholu blaha protože měl za 20 minut nakoupeno úplně všechno.Takže za necelých 7 tisíc jsme měli oblečení oba dva.Mohu vřele doporučit
Helena

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Přidat nový příspěvek