Kniha návštěv

Datum: 19.11.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Příjemná profesionální obsluha

Dnes jsme se synem navštívili obchůdek za účelem koupit oblek do tanečních i maturitu .Našla jsem si na internetu prodej pánských obleků a vybrala jsem si právě tenhle obchůdek ,protože mě tam zaujalo i pochvala ohledně ochotné obsluhy ,kterou tak chváleli zákazníci .Měla jsem malé pochybení zda chvála kterou tam píšou není jen reklama kterou si obchod dělá .Můžu ale říci , že mě to vše mile překvapilo .Obsluha je profesionální - pán si vás přeměří a vy jen vyzkoušíte opravdu padnoucí oblek na jedničku .Byla jsem moc spokojená a moc ráda , že jsem vybrala ten pravý obchůdek s milou obsluhou ,kterou moc chci pochválet .Takže vážení manželé patří vám mé díky ,že i při koupení obleku může být pohoda a spokojenost .

Datum: 13.11.2012

Vložil: Pavel

Titulek: Spokojenost

Dnes jsem si v obchůdku zakoupil oblek, boty, košili, za 25 minut bylo nakoupeno!...naprostá spokojenost, příjemná obsluha,pěkné zboží....vřele všem doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 06.11.2012

Vložil: Petr

Titulek: kabát

Ahoj, dnes jsem si v tomto obchodě koupil pánský kabát. Perfektní střih a sedí jak ulitý. Mají je ve dvou variantách. Profesionální obsluha, za 15 minut jsem odcházel . Naprostá spokojenost. Doporučuji na 100 %.

Datum: 09.10.2012

Vložil: Petr Schich

Titulek: Doporučuji!!

Dnes jsem byl v tomto obchodě nakupovat a naprostá spokojenost. První oblek co mi paní vybrala, seděl úplně perfektně, stejně tak boty. Pásek mi pán zkrátil na potřebnou velikost a celá akce trvala asi 15 minut. Obchod má milou, profesionální a ochotnou obsluhu a nelze jinak než doporučit.

Datum: 02.10.2012

Vložil: Ivana

Titulek: Vynikající nákup

V pondělí jsme nakupovali v malém, ale velmi příjemném obchůdku. Potřebovali jsme pánský oblek do tanečních. S tak milou a příjemnou obsluhou jsem se dlouho nepotkala. Pán velice ochotně syna změřil a hned první oblek, co mu ukázal na něho padl jak ušitý. Syn přitom nemá kofenkční postavu, ale oblek sedí porfektně. Paní pomohla s výběrem košile, kravaty a bot. A jednu košili jsme dostali dokonce zdarma. Byli jsme se synem velice spokojeni a vřele všem doporučujeme. Vybere si každý a za bezva cenu.

Datum: 01.10.2012

Vložil: Bednářová

Titulek: Velká spokojenost.

Dnes jsem byla kupovat se synem oblek do tanečních na Táborské ulici,chtěla bych moc poděkovat majitelum za jejich ochotu a profesionalitu.Moc děkuji budu Vás všude doporučovat.

Datum: 20.09.2012

Vložil: Zuzana Dvořáčková

Titulek: Super nákup

Souhlasím se všemi co tady píší, včera jsme byly nakupovat v obchodě na Táborské se synem oblek do tanečních, koupily jsme vše včetně bot, pásku a kravaty, košili jsme dostali v akci zdarma. Super můžu všem jenom doporučit.
Zuzana

Datum: 25.08.2012

Vložil: Roman Kapounek

Titulek: nejlepší nákup

Dobrý den,byl jsem s manželkou v obchodě na Táborské pro oblek a manželka pro kostýmek na svatbu,paní byla velmi ochotná a pán mě jen zkouknul,dal první oblek,který mi sedl naprosto perfektně,s manželkou jsme odcházeli velmi spokojeni i cena byla super,mohu doporučit...

Datum: 11.06.2012

Vložil: Petra

Titulek: super nákup

Chtěla bych poděkovat majitelům obchodu s pánskými obleky na Táborské ul. 66 v Brně.
Byli jsme velmi mile překvapeni nabízenou kvalitou veškerého zboží, ale i milou obsluhou. Za poměrně nízkou cenu jsme koupili krásný a slušivý oblek jednak pro manžela, ale také pro syna, který je ještě student, tudíž dostal košili zdarma.
Celá akce netrvala déle než 30 minut a odcházeli jsme nadmíru spokojeni. Budeme nadále doporučovat všem známým. Prostě absolutně za 1.Ještě jednou moc děkujeme a prosím jen tak dále.
Petra Holá

Datum: 23.02.2012

Vložil: Petr Š.

Titulek: Doporučuji!!

Naprosto úžasný obchod s obleky. Perfektní a příjemná obsluha. Dnes jsem koupil hned dva obleky k tomu čtyři košile, kravaty a nakonec i boty. Jsem nadšen a proto vřele doporučuji!

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Přidat nový příspěvek