Kniha návštěv

Datum: 06.11.2015

Vložil: Jiří Zich

Titulek: Díky - Naprostá spokojenost

Než jsem narazil na tuto prodejnu, byl nákup nákup obleku, co by mi sedl dobře, byla přes rok moje noční můra a never ending story s refrénem: Na vás bohužel nic nemáme.

To, co jsem potkal tady, mi vzalo dech:
Po již rezignovaném vyslovení přání "máte oblek na mě?" následovalo shlédnutí zkušeným okem, jedno sáhnutí do regálu, a měl jsem na sobě oblek, jako by mi ho ušili na míru. S vděčností jsem přijal i nabídku (žádné vnucování) košile, velice slušného zimníku a kožených polobotek - a to vše dohromady za ceně za kterou jinde člověk ani ten oblek nekoupí. A to vše na jednom místě, a během chvíle (určitě nejsem sám, kdo se nevyžívá v obíhání mnoha obchodů).

Velice si vážím vysoce profesionálního přístupu a velké vstřícnosti (k níž počítám i možnost domluvit si telefonicky nákup v sobotu a v neděli).

Doporučil jsem už více známým, a všichni spokojeni.

Datum: 24.11.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Díky - Naprostá spokojenost

Dobrý den, velmi děkujeme za pochvalná slova. Velice si toho vážíme a budeme i nadále pokračovat ve stejném duchu. majitelé

Datum: 31.10.2015

Vložil: Jana

Titulek: Výběr, ceny, přístup

Profesionální a vstřícný přístup, velký výběr, dobré ceny. Nakonec jsme vybrali tmavý jednoduchý oblek slim střihu i s koženými botami za 4,6t. Určitě se sem ještě vrátíme pro košili a kravatu.
Velmi se mi též líbila domluva toho, že se můžeme potkat v obchodě o víkendu, když nestíháme otevírací dobu přes týden.

Můžu jen doporučit.

Datum: 31.10.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Výběr, ceny, přístup

Dobrý den,
děkujeme za uznání a budeme se i nadále snažit aby všichni naši zákazníci od nás odcházeli stoprocentně spokojení.

majitelé

Datum: 12.09.2015

Vložil: Bílá

Titulek: Supr nákup!

Obchod nám byl doporučen přes známou, co dostala doporučení od někoho jiného. Nejdřív nás zaujaly int. stránky a příznivé ceny. Obchůdek je malý, ale dobře zásobený. Obsluha se nás hned ujala, ale nebyla vlezlá, jak to často bývá zvykem. Vybrali jsme druhý oblek, co nám paní donesla, protože se mi na přítelovi líbil víc. Ale sedly mu pěkně oba. Za 4,5 tisíce máme tedy oblek i s vestičkou, kožený pásek, košili a kravatu. Naprosto úžasná cena za supr padnoucí oblek i s materiály. Trochu mě ale mrzí, že jsme k obleku nepotřebovali boty, protože za 1100 pánské společenské boty, co jsou navíc kožené, tak to je tedy zázrak. Nemluvě o tom, že se mi jich líbilo opravdu hodně. Všem vřele doporučuji!

Datum: 15.09.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Supr nákup!

Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Velmi nás to těší, neboť se podle toho mohou orientovat další zákazníci. Stále si myslíme že nejlepší reklama je spokojený zákazník. Budeme se i nadále snažit abychom si pochvalu zasloužili. Díky a krásný den.
majitelé

Datum: 27.08.2015

Vložil: Kamil

Titulek: Oblek do tanečních

Už jsme obešli mnoho prodejen s pánskými obleky. Pak nám kamarád doporučil tuto prodejnu kde taktéž kupoval oblek do tanečních a doporučení nezklamalo. Super cena a super obsluha. Doporučuji. Děkuji

Datum: 15.09.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Oblek do tanečních

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za uznání, budeme se snažit i nadále. Hezký den. Majitelé

Datum: 05.05.2015

Vložil: Michaela

Titulek: Doporučuji

Moc doporučuji tenhle obchůdek, milý a profesionální majitelé, který se zákazníkovi věnují. Koupili jsme oblek, 2x košilu, kravatu, manž. knoflíky i pásek a to za velice přijatelnou cenu. Děkujeme.

Datum: 02.08.2015

Vložil: Petr Kovář

Titulek: Re: Doporučuji

Také souhlasím a budu nadále doporučovat. Nerad nakupuji, ale zde jsem byl obsloužený během chvilky a doma jsem byl pochválen jak dobře a levně jsem nakoupil. Ale moje zásluha to nebyla. Moc děkuji majitelům za odbornou pomoc a jejich rady. Díky a jen tak dále. Petr

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek