Kniha návštěv

Datum: 02.03.2016

Vložil: Zdeněk

Titulek: Svatba

Je to již třetí rok co jsem zde na první zátah koupil oblek na svatbu. S ohledem na mou postavu mi ne zcela seděly kalhoty. Během hodiny byly upravené a vše sedí jak má dodnes. Dnes se mě kolega v práci zeptal na oblek a první co mě napadlo byl tento obchod. Nemohu než doporučit.

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Svatba

Dobrý den,
velice děkujeme za doporučení našeho obchodu kolegovi.
Velmi si toho Vážíme a doufáme že bude stejně spokojený jako Vy. Hezký den. majitelé

Datum: 03.02.2016

Vložil: Spokojený student

Titulek: Posledni možnost

Měl jsem na tento obchod doporučení, ale bral jsem ho až jako poslední možnost. Chyba - příště půjdu rovnou sem. Velice vstřícný přístup, vysvětlí a poradí. Příznivé studentské ceny jsou už jen třešnička na dortu. Doporučuji!

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Posledni možnost

Dobrý den,
díky za slova chvály a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. majitelé

Datum: 01.02.2016

Vložil: Petr

Titulek: Děkuji za super servis

Přinucen životními okolnostmi jsem velmi nerad začal procházet seznam prodejen s pánskými obleky a již předem prožíval hrůzu z toho, co mě v prodejnách čeká. Na seznamu jsem měl asi šest prodejen a tuto jsem zvolil jako první. Doufal jsem, že na periferii budu mít lepší šanci na úspěch než v profláknutých obchodech v centru a blízkém okolí. Naštěstí jsem se nemýlil. Skláním se před panem majitelem i jeho paní. Naprosto profesionální přístup, nenucené vystupování, ochota, vstřícnost. První sako padlo jako ulité, kalhoty napodruhé. Boty č. 47 nebylo třeba ani rozcházet, vůbec nikde netlačí. Opasek podle mého gusta. Košili jsem musel koupit u konkurence, protože moje nadměrná délka byla v požadované barvě bohužel dočasně vyprodaná, ale tak kvalitní servis jako u pana Berliňskiho jsem tam neměl. No, a taky cena košile byla u konkurence o dost vyšší. Takže Pánské obleky AB jednoznačně doporučuji. A ještě jednou moc děkuji.

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Děkuji za super servis

Velmi děkujeme za uznání, milá slova vždy potěší.
Přejeme Vám krásný den. majitelé

Datum: 24.12.2015

Vložil: Jirka

Titulek: Spokojenost s nákupem

Dobrý den,
rád bych se podělil o velmi příjemnou zkušenost, jakou jsem v této prodejně měl. Pán se zeptal na výšku, pak si mě změřil a během chvilky byl vybrán perfektně padnoucí oblek. Ochotně zodpověděl dotazy, nesnažil se vnutit nic, co bych sám nechtěl nebo co by mi nesedělo. Bylo vidět, že se opravdu vyzná. Velmi příjemné jednání, přátelský přístup a zároveň nabídka kvalitního zboží. S nákupem zde jsem velmi spokojen a když bude potřeba, určitě se sem rád vrátím. Doporučuji a děkuji.

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Spokojenost s nákupem

Dobrý den,
velmi rádi si přečteme, že jsou naši zákazníci spokojeni. Moc děkujeme a i nadále se budeme snažit všem zákazníkům vyhovět.
majitelé

Datum: 22.11.2015

Vložil: Iveta

Titulek: Servis a ochota

I ja byvh se chtela podelit ozazitek a uzasny pristup k zakaznikum.Po tel.domluve ,jsme se dostavili v nedeli rano,pan majitel s manzelkou byli velice prijemni ,prvni oblek mazelovi padl jako ulity,k tomu jsme jeste koupili i kozene boty vel.47,kravatu i ponozky a vse nam to zabralo asi 20 min a financne na 5200 kc.Uzasny obchod a jeste uzasnejsi majitele,vrele doporucuji

Datum: 24.11.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Servis a ochota

Dobrý den, velice Vám děkujeme za slova uznání. Velmi nás to potěšilo a budeme se i nadále snažit o spokojenost našich zákazníků.
majitelé

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek