Kniha návštěv

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Posledni možnost

Dobrý den,
díky za slova chvály a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. majitelé

Datum: 01.02.2016

Vložil: Petr

Titulek: Děkuji za super servis

Přinucen životními okolnostmi jsem velmi nerad začal procházet seznam prodejen s pánskými obleky a již předem prožíval hrůzu z toho, co mě v prodejnách čeká. Na seznamu jsem měl asi šest prodejen a tuto jsem zvolil jako první. Doufal jsem, že na periferii budu mít lepší šanci na úspěch než v profláknutých obchodech v centru a blízkém okolí. Naštěstí jsem se nemýlil. Skláním se před panem majitelem i jeho paní. Naprosto profesionální přístup, nenucené vystupování, ochota, vstřícnost. První sako padlo jako ulité, kalhoty napodruhé. Boty č. 47 nebylo třeba ani rozcházet, vůbec nikde netlačí. Opasek podle mého gusta. Košili jsem musel koupit u konkurence, protože moje nadměrná délka byla v požadované barvě bohužel dočasně vyprodaná, ale tak kvalitní servis jako u pana Berliňskiho jsem tam neměl. No, a taky cena košile byla u konkurence o dost vyšší. Takže Pánské obleky AB jednoznačně doporučuji. A ještě jednou moc děkuji.

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Děkuji za super servis

Velmi děkujeme za uznání, milá slova vždy potěší.
Přejeme Vám krásný den. majitelé

Datum: 24.12.2015

Vložil: Jirka

Titulek: Spokojenost s nákupem

Dobrý den,
rád bych se podělil o velmi příjemnou zkušenost, jakou jsem v této prodejně měl. Pán se zeptal na výšku, pak si mě změřil a během chvilky byl vybrán perfektně padnoucí oblek. Ochotně zodpověděl dotazy, nesnažil se vnutit nic, co bych sám nechtěl nebo co by mi nesedělo. Bylo vidět, že se opravdu vyzná. Velmi příjemné jednání, přátelský přístup a zároveň nabídka kvalitního zboží. S nákupem zde jsem velmi spokojen a když bude potřeba, určitě se sem rád vrátím. Doporučuji a děkuji.

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Spokojenost s nákupem

Dobrý den,
velmi rádi si přečteme, že jsou naši zákazníci spokojeni. Moc děkujeme a i nadále se budeme snažit všem zákazníkům vyhovět.
majitelé

Datum: 22.11.2015

Vložil: Iveta

Titulek: Servis a ochota

I ja byvh se chtela podelit ozazitek a uzasny pristup k zakaznikum.Po tel.domluve ,jsme se dostavili v nedeli rano,pan majitel s manzelkou byli velice prijemni ,prvni oblek mazelovi padl jako ulity,k tomu jsme jeste koupili i kozene boty vel.47,kravatu i ponozky a vse nam to zabralo asi 20 min a financne na 5200 kc.Uzasny obchod a jeste uzasnejsi majitele,vrele doporucuji

Datum: 24.11.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Servis a ochota

Dobrý den, velice Vám děkujeme za slova uznání. Velmi nás to potěšilo a budeme se i nadále snažit o spokojenost našich zákazníků.
majitelé

Datum: 06.11.2015

Vložil: Jiří Zich

Titulek: Díky - Naprostá spokojenost

Než jsem narazil na tuto prodejnu, byl nákup nákup obleku, co by mi sedl dobře, byla přes rok moje noční můra a never ending story s refrénem: Na vás bohužel nic nemáme.

To, co jsem potkal tady, mi vzalo dech:
Po již rezignovaném vyslovení přání "máte oblek na mě?" následovalo shlédnutí zkušeným okem, jedno sáhnutí do regálu, a měl jsem na sobě oblek, jako by mi ho ušili na míru. S vděčností jsem přijal i nabídku (žádné vnucování) košile, velice slušného zimníku a kožených polobotek - a to vše dohromady za ceně za kterou jinde člověk ani ten oblek nekoupí. A to vše na jednom místě, a během chvíle (určitě nejsem sám, kdo se nevyžívá v obíhání mnoha obchodů).

Velice si vážím vysoce profesionálního přístupu a velké vstřícnosti (k níž počítám i možnost domluvit si telefonicky nákup v sobotu a v neděli).

Doporučil jsem už více známým, a všichni spokojeni.

Datum: 24.11.2015

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Díky - Naprostá spokojenost

Dobrý den, velmi děkujeme za pochvalná slova. Velice si toho vážíme a budeme i nadále pokračovat ve stejném duchu. majitelé

Datum: 31.10.2015

Vložil: Jana

Titulek: Výběr, ceny, přístup

Profesionální a vstřícný přístup, velký výběr, dobré ceny. Nakonec jsme vybrali tmavý jednoduchý oblek slim střihu i s koženými botami za 4,6t. Určitě se sem ještě vrátíme pro košili a kravatu.
Velmi se mi též líbila domluva toho, že se můžeme potkat v obchodě o víkendu, když nestíháme otevírací dobu přes týden.

Můžu jen doporučit.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek