Kniha návštěv

Datum: 10.08.2017

Vložil: Honza

Titulek: Pochvala

Profesionální přístup od majitelů, ochota a přehled. Za půl hodiny vše nakoupeno ( oblek,opasek,košile ,boty ) za slušnou cenu.
Vřele doporučuji

Datum: 10.08.2017

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Pochvala

Děkujeme, všem našim spokojeným zákazníkům za pochvalné vzkazy. Velice si jich vážíme a budeme se i nadále snažit, aby byli další zákazníci také spokojeni. Omlouváme se, že nestíháme odpovídat na každý vzkaz jednotlivě. majitelé

Datum: 20.06.2017

Vložil: Michal

Titulek: Nákup

Výborný profesionální přístup, za 20 minut nakoupeno. Doporučuji.

Datum: 24.04.2017

Vložil: Černohlávková

Titulek: Profíci

Snad každá žena ví, co obnáší nákup obleku pro muže, nemluvě o větší velikosti.
Velmi děkuji za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při výběru obleku. Nákup neměl chybu, za 30minut vyzkoušeno a nakoupeno .Oblek a dvě košile jako na míru, vázanka a šle jako doplněk za velmi příznivou cenu.
Vřele Všem doporučuji
Majitelům přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

Datum: 28.02.2017

Vložil: Michaela

Titulek: Maximální spokojenost

Návštěva ve vaší prodejně nám jasně ukázala, že jste opravdu PROFÍCI a víte, co děláte!!!

Datum: 14.11.2016

Vložil: Hana

Titulek: Naprostá spokojenost...

Minulý týden ve čtvrtek jsme byli se synovcem koupit oblek. Během 20 minut jsme měli vybraný, zaplacený a zabalený, perfektně padnoucí oblek a boty. Určitě tento obchod doporučujeme a děkujeme za milý a profesionální přístup panu majiteli.

Datum: 09.09.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Absolutní spokojenost

Včera jsem zde oblékla a obula syna do tanečních od hlavy až k patě, se vším všudy za velmi příznivou cenu s nadstandardním přístupem obsluhy, velmi spokojená jsem byla nejen já, ale i synátor. Tento obchod doporučuji!

Datum: 01.09.2016

Vložil: Jitka

Titulek: Profesionalita

Tento obchůdek můžu jenom doporučit. Je vidět, že majitelé své profesi rozumí a dokážou skvěle poradit. Ráda se sem budu vracet, je radost tady nakupovat. Jen tak dále :-)

Datum: 12.05.2016

Vložil: Jarka

Titulek: Oblek na maturitu

Dobrý den, na doporučení od sousedů, kteří ve vašem obchodě koupili oblek pro syna, jsme se u vás se synem také zastavili. Přišli jsme čvrt hodiny před zavírací dobou. Pan majitel na první pokus trefil sako i kalhoty. Padli synovy jako kdyby to bylo ušité přímo pro něho. Bohužel není v tomto obchodě možná platba kartou, musela jsem jít rychle vybrat peníze. Mezitím si syn vybral košili, kravatu i boty. Než jsem se vrátila bylo vše vzorně zabaleno a majitelé na mě počkali, i když už měli mít dávno zavřeno. Za to i za vstřícnost a perfektní přístup k zákazníklům jim patří velký dík. Ráda doporučím váš obchod všem známým. Ještě jednou děkujeme.

Datum: 17.06.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Oblek na maturitu

Dobrý den,
děkujeme za Vaši pochvalu a vždy uděláme pro zákazníka vše co je v našich silách. Hezký den. majitelé

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek