Kniha návštěv

Datum: 19.02.2020

Vložil: Jara P.

Titulek: oblek na míru

Dokonalá a milá obsluha. Nákup k naší spokojenosti proběhl v příjemné atmosféře a zanechal v nás hluboký dojem. Děkuji za skvělou obsluhu. Jsem atypická postava a odešel jsem v obleku který není nutno upravovat. Díky.

Datum: 24.08.2021

Vložil: majitelé

Titulek: Re: oblek na míru

Děkujeme Vám všem za krásná slova uznání. Moc si jich vážíme a i nadále se budeme snažit, aby všichni byli maximálně spokojeni.
Majitelé

Datum: 11.06.2019

Vložil: Marie

Titulek: Vřele doporučuji

Děkujeme za naprosto úžasný přístup. Chystáme se na svatbu jako svatební hosté a zbývalo "obléci" mého partnera. V tomto obchůdku jsem si připadala jako v pohádce.... Během několika minut byl partner společensky oděn i obut. Doslova od hlavy k patě. To vše za velmi příjemné ceny. Vřele doporučuji!

Datum: 22.05.2019

Vložil: Monika V.

Titulek: Perfektní

Obchod vřele doporučuji. Muž si zde před rokem koupil oblek, když nikde jinde kvůli své atypické postavě nepořídil. Včera jsme se synem kupovali oblek jemu. Majitelé, pán i paní, jsou velice milí a příjemní, paní koukla na syna a hned na "první dobrou" vybrala.
Mockrát děkujeme za velmi milý a rychlý nákup!

Datum: 21.05.2019

Vložil: Svobodová

Titulek: Oblek

Vrele doporucuji, nakup ve stylu "mrknu a vidim" (pan to mel neskutecne v oku), kdy jsme behem 10 minut odchazeli s oblekem pro manzela,s jehoz abnormalne dlouhyma rukama si nikdo ze znamych prodejcu neporadil. Rozhodne se brzy vratime,dekujeme

Datum: 09.04.2019

Vložil: Pepe

Titulek: Doporučuji

Jak psal níže Igor - předchozí recenze jsou víc než pravdivé. Sháněl jsem pro sebe oblek na svatbu a dostal doporučení od kolegyně. Pan majitel je profesionál, změřil dvě míry na sako a během pěti minut jsem měl na sobě skoro na míru (pouze úprava zkrácení rukávů). Vyzkoušel jsem i boty a padly jako ulité. Za mě po předchozích návštěvách butiků a salonů 10/10. Přístup profesionální, ceny suprové, kvalita odpovídající, Doporučuji všem a děkuji majitelům za příjemně ztrávený čas při nákupu.

Datum: 18.02.2019

Vložil: Honza

Titulek: První oblek pro syna

Dobrý den. Syn potřeboval svůj první oblek (divadlo, ...). Na základě reference od spokojené kamarádky jsme sem zašli a plně se potvrdila její slova chvály. Profesionální personál, hned první nabídnutý oblek padl jak ulitý. K němu jsme vybrali i košili. V případě, že si budu kupovat i já nový oblek, košili nebo společenské boty, tak zcela jistě půjdu nejprve sem. Určitě všem doporučuji.

Datum: 28.01.2019

Vložil: Igor

Titulek: Na první dobrou

Předchozí recenze vůbec nelžou. Přišel jsem, šéf mi položil dvě kontrolní otázky, prohlédl si mě, "zalovil" v šatníku a vytáhnul dokonale padnoucí sako, které se mi hned zalíbilo. Stejně tak dopadl výběr košile i když tomu předcházely dvě letmá měření krejčovským metrem. Má to fakt "v oku". A to nejsem zrovna konfekční typ, což jsem už několikrát slyšel od těch koz (jako že prodavaček) z obchodních řetězců. Poměr cena/výkon je v tomto případě vynikající.

Datum: 08.01.2019

Vložil: Radek

Titulek: Perfektní 10/10

Při shánění obleku jsem dlouho hledal na netu, než jsem narazil na tento skormný obchůdek, kam jsem přišel a pán ihned odhadl moji velikost (hubená vysoká postava). Bum sako, bum kalhoty, hned z fleku perfektně vše sedlo. Tak jsem si vzal ještě pásek a kravatu, a maximální spokojenost. Hned jak budu něco společenského potřebovat znovu, ihned tam naklušu :) 10/10 a budu určitě doporočuovat přátelům!

Datum: 27.11.2018

Vložil: Aleš Fuchs

Titulek: Feedback

Dobrý den všem,
když jsem sháněl oblek na decentní svatbu zhrozil sem se cen.S mojí drahou polovičkou sme 11 let a protože plánujeme sviště chceme náš osud spečetit.Upřímě dát za oblek 15 tisíc když budu potřebovat kočárek asi ne.Ale v tomto obchůdku s rodinou atmosférou sem nakoupil rád a za kompletní garderóbu sem nedal ani polovinu ceny jako u konkurence.U těchto prodejců sem měl pocit,že je to baví a svým způsobem naplňuje,oblečení je trendy a rozhodně kvalitní práce.Jen sem si říkal,že je škoda nechat takový fešný oblečení po svatbě ležet ladem ve skříni.Mno dáme se na kultůru a až budu potřebovat nášup doufám,že tu tento parádní obchůdek bude i v budoucnu.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek