Kniha návštěv

Datum: 30.05.2018

Vložil: David

Titulek: Vynikající

Příjemný a ochotný přístup a připravenost i na obsloužení nestandardních velikostí.

Datum: 29.04.2018

Vložil: Kuba

Titulek: -

Zdravím,
chci pochválit paní i pána. Vždy když dojdu do Vašeho obchůdku neodejdu z prázdnou. Kvalitní a stylové věci. Obdivuji pána, jak má vše v oku a taky Vaši ochotu vše sehnat a hned vyřídit. Nikam jinam bych už nešel kupovat oblek a příslušenství k němu, než jedině k Vám.

Děkuji

Datum: 05.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Svatební oblek

Dobrý den,
ještě jednou bych chtěl touto cestou poděkovat za pomoc s výběrem svatebního obleku. Výborná paní prodavačka se vším poradilla a já si odnesl oblek i boty za cenu která je víc než příjemná. Vřele doporučuji.

Datum: 30.01.2018

Vložil: Iva

Titulek: Svatební oblek

Moc děkujeme za pomoc s výběrem svatebního obleku. Snad pro každého muže je zkoušení obleků utrpením. Ve vašem obchůdku ale žádný stres ani nervy nehrozí. Váš profesionální přístup a přátelské jednání udělá z nákupu zábavu. Nastávající manžel si tak od Vás odnesl nejen skvěle padnoucí oblek, pohodlné boty a krásné doplňky, ale velice rád se k Vám zase vrátí. Budeme Vás doporučovat všem známým a přátelům :-)

Datum: 10.01.2018

Vložil: Eva

Titulek: Maximální spokojenost

Hezky dobrý den preji, dnes jsem byla s přítelem zakoupit oblek na svatbu a chtela bych touhle cestou velmi poděkovat za skvely profesionální přístup. Pan Majitel mého pritele odhadnul naprosto presne a oblek padne jako ulity a k němu má i sladenou košili, vazanku i boty s paskem! Byl to první obchod kam jsme zavítali a jsem rada ze i poslední! Všem doporučuji !!! A my ještě jednou moc moc děkujeme

Datum: 27.12.2017

Vložil: Gabriela

Titulek: Profesionalita

Po dlouhém hledání kde koupit pánský oblek jsem na internetu narazila na tento malý obchůdek. Po přečtení úžasných recenzí jsme se pro něj rozhodli. Už úvodní telefonát o pracovní době kdy mi paní nabídla,že na nás počkají mě mile překvapilo. Samotná návštěva, kdy pán okamžitě odhadl velikost obleku, který přesně padnul. Prostě profesionální přístup a ochota . To už se dnes jen tak nevidí. Děkujeme, určitě se vrátíme a budeme doporučovat.

Datum: 28.12.2017

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Profesionalita

Dobrý den, moc děkujeme za slova uznání, která vždy potěší. Budeme se i nadále snažit, aby byli všichni zákazníci naprosto spokojeni.
Přejeme veselého Silvestra a hodně štěstí a zdraví do Nového roku. majitelé

Datum: 06.12.2017

Vložil: Mladý Karel

Titulek: Poděkování

Dnes dopoledne jsem si šel koupit košili. Profesionální přístup pána, který se mně věnoval, mě až překvapil. Byl jsem maximálně spokojen. Děkuji moc.

Datum: 07.09.2017

Vložil: Simona a Lukáš

Titulek: Oblek do tanečních

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svoji zkušenost s tímto obchodem. Přišli jsme se synem pro oblek do tanečních a pan majitel hned při pohledu na mého syna trefil velikost obleku, který padl jako ulitý. Profesionalita na místě, ochota, je vidět, že pan majitel své práci rozumí. Cena obleku za velmi příznivou cenu, velice tento obchod doporučuji a děkuji panu majiteli a paní majitelce za milý a profesionální přístup. :)

Datum: 04.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Tak, jak by to mělo být

Dobrý den,
moje noční můra, tedy koupě všeho,co potřebuje náš syn do tanečních ,se rozplynula po vstupu do Vašeho obchodu.Oblek,košile,boty,rukavičky,kravatu,motýlka, vše nakoupeno do 20 minut a vše padnoucí a pěkné.Vřele Váš obchod budu doporučovat známým, neboť přístup a profesionalita, se kterou to děláte, se jen tak nevidí. A ještě jednou děkuji.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek