Kniha návštěv

Datum: 17.06.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Oblek na maturitu

Dobrý den,
děkujeme za Vaši pochvalu a vždy uděláme pro zákazníka vše co je v našich silách. Hezký den. majitelé

Datum: 22.04.2016

Vložil: Petra

Titulek: Velká spokojenost

Také se musím přidat ke spokojeným zákazníkům. Loni jsme s přítelem chystali svatbu a přemýšleli kde koupíme oblek aby mu seděl, protože má hendikep a je malého vzrůstu. Našli jsme asi 4 obchody. Původně jsme do tohohle chtěli jít až naposledy ale nakonec byl navštíven jako první. A po dotazu co potřebujeme a naší odpovědi pan majitel během minutky našel oblek který padl ! Kalhoty nám zkrátila známá, ale i sako a vesta sedí perfektně. A nakonec tam koupil oblek na svatbu i můj táta a budoucí tchán. Takže na svatbě byli 3 obleky z této prodejny :-) Od všech velká pochvala za dobrý nákup za super ceny! Tenhle obchod doporučuji dále!!!!

Datum: 02.05.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Velká spokojenost

Dobrý den,
velmi nás těší Vaše spokojenost . Budeme se stále snažit, abychom měli jenom spokojené zákazníky. Díky a hodně štěstí v manželství.
majitelé

Datum: 03.04.2016

Vložil: KATKA

Titulek: Skvělé nakupování

Velmi děkuji za profesionální přístup majitelů tohoto obchůdku. Poradí, nevnucují se a jsou velmi milý a ochotní. Za 15 minut jsme se synem odcházeli s perfektně padnoucím oblekem, košilí a kravatou za super cenu. Ještě se určitě zastavíme pro boty, protože za cenu za kterou je mají je jinde určitě nekoupíte. Přeji Vám další spokojené zákazníky, protože je u Vás radost nakupovat.

Datum: 08.04.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Skvělé nakupování

Dobrý den,
potěšilo nás velmi Vaše uznání , budeme se i nadále snažit a vyhovět všem zákazníkům. Přeji Vám hezký víkend a ještě jednou děkuji.

Datum: 02.03.2016

Vložil: Zdeněk

Titulek: Svatba

Je to již třetí rok co jsem zde na první zátah koupil oblek na svatbu. S ohledem na mou postavu mi ne zcela seděly kalhoty. Během hodiny byly upravené a vše sedí jak má dodnes. Dnes se mě kolega v práci zeptal na oblek a první co mě napadlo byl tento obchod. Nemohu než doporučit.

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Svatba

Dobrý den,
velice děkujeme za doporučení našeho obchodu kolegovi.
Velmi si toho Vážíme a doufáme že bude stejně spokojený jako Vy. Hezký den. majitelé

Datum: 03.02.2016

Vložil: Spokojený student

Titulek: Posledni možnost

Měl jsem na tento obchod doporučení, ale bral jsem ho až jako poslední možnost. Chyba - příště půjdu rovnou sem. Velice vstřícný přístup, vysvětlí a poradí. Příznivé studentské ceny jsou už jen třešnička na dortu. Doporučuji!

Datum: 03.03.2016

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Posledni možnost

Dobrý den,
díky za slova chvály a budeme se těšit na Vaši další návštěvu. majitelé

Datum: 01.02.2016

Vložil: Petr

Titulek: Děkuji za super servis

Přinucen životními okolnostmi jsem velmi nerad začal procházet seznam prodejen s pánskými obleky a již předem prožíval hrůzu z toho, co mě v prodejnách čeká. Na seznamu jsem měl asi šest prodejen a tuto jsem zvolil jako první. Doufal jsem, že na periferii budu mít lepší šanci na úspěch než v profláknutých obchodech v centru a blízkém okolí. Naštěstí jsem se nemýlil. Skláním se před panem majitelem i jeho paní. Naprosto profesionální přístup, nenucené vystupování, ochota, vstřícnost. První sako padlo jako ulité, kalhoty napodruhé. Boty č. 47 nebylo třeba ani rozcházet, vůbec nikde netlačí. Opasek podle mého gusta. Košili jsem musel koupit u konkurence, protože moje nadměrná délka byla v požadované barvě bohužel dočasně vyprodaná, ale tak kvalitní servis jako u pana Berliňskiho jsem tam neměl. No, a taky cena košile byla u konkurence o dost vyšší. Takže Pánské obleky AB jednoznačně doporučuji. A ještě jednou moc děkuji.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek