Kniha návštěv

Datum: 07.09.2017

Vložil: Simona a Lukáš

Titulek: Oblek do tanečních

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svoji zkušenost s tímto obchodem. Přišli jsme se synem pro oblek do tanečních a pan majitel hned při pohledu na mého syna trefil velikost obleku, který padl jako ulitý. Profesionalita na místě, ochota, je vidět, že pan majitel své práci rozumí. Cena obleku za velmi příznivou cenu, velice tento obchod doporučuji a děkuji panu majiteli a paní majitelce za milý a profesionální přístup. :)

Datum: 04.09.2017

Vložil: Zdeněk

Titulek: Tak, jak by to mělo být

Dobrý den,
moje noční můra, tedy koupě všeho,co potřebuje náš syn do tanečních ,se rozplynula po vstupu do Vašeho obchodu.Oblek,košile,boty,rukavičky,kravatu,motýlka, vše nakoupeno do 20 minut a vše padnoucí a pěkné.Vřele Váš obchod budu doporučovat známým, neboť přístup a profesionalita, se kterou to děláte, se jen tak nevidí. A ještě jednou děkuji.

Datum: 07.06.2018

Vložil: Albertlox

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just before the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections received from other parts with the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some with the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations each week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef per week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to take to make sure a wholesome prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you should select prostate examination at least one time per year.

Datum: 10.08.2017

Vložil: Honza

Titulek: Pochvala

Profesionální přístup od majitelů, ochota a přehled. Za půl hodiny vše nakoupeno ( oblek,opasek,košile ,boty ) za slušnou cenu.
Vřele doporučuji

Datum: 10.08.2017

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Pochvala

Děkujeme, všem našim spokojeným zákazníkům za pochvalné vzkazy. Velice si jich vážíme a budeme se i nadále snažit, aby byli další zákazníci také spokojeni. Omlouváme se, že nestíháme odpovídat na každý vzkaz jednotlivě. majitelé

Datum: 20.06.2017

Vložil: Michal

Titulek: Nákup

Výborný profesionální přístup, za 20 minut nakoupeno. Doporučuji.

Datum: 24.04.2017

Vložil: Černohlávková

Titulek: Profíci

Snad každá žena ví, co obnáší nákup obleku pro muže, nemluvě o větší velikosti.
Velmi děkuji za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při výběru obleku. Nákup neměl chybu, za 30minut vyzkoušeno a nakoupeno .Oblek a dvě košile jako na míru, vázanka a šle jako doplněk za velmi příznivou cenu.
Vřele Všem doporučuji
Majitelům přeji mnoho dalších spokojených zákazníků

Datum: 28.02.2017

Vložil: Michaela

Titulek: Maximální spokojenost

Návštěva ve vaší prodejně nám jasně ukázala, že jste opravdu PROFÍCI a víte, co děláte!!!

Datum: 14.11.2016

Vložil: Hana

Titulek: Naprostá spokojenost...

Minulý týden ve čtvrtek jsme byli se synovcem koupit oblek. Během 20 minut jsme měli vybraný, zaplacený a zabalený, perfektně padnoucí oblek a boty. Určitě tento obchod doporučujeme a děkujeme za milý a profesionální přístup panu majiteli.

Datum: 09.09.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Absolutní spokojenost

Včera jsem zde oblékla a obula syna do tanečních od hlavy až k patě, se vším všudy za velmi příznivou cenu s nadstandardním přístupem obsluhy, velmi spokojená jsem byla nejen já, ale i synátor. Tento obchod doporučuji!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek