Kniha návštěv

Datum: 31.10.2018

Vložil: Michal

Titulek: Oblek

Naprosto parádní přístup! Pán s paní mi krásně poradili, doladili i doplňky k obleku jako košile, boty a kravata a odcházel jsem nakonec i s kabátem. Naprostá paráda. Musím jen doporučit!

Datum: 06.10.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Nádhera se vším všudy

Už ani nevím kde, ale někde na webu jsem narazil na informaci o tomto obchůdku. V podstatě již delší dobu jsem sháněl oblek abych trochu vypadal. Jelikož jsem vysoký 190cm a dost hubený není zrovna jednoduché nějaký pěkný oblek který padne koupit. Byl jsem ochoten utratit klidně majlant, hlavně abych se v něm cítil dobře a taky dobře vypadal... Co se odehrálo v tomto menším obchůdku bych přirovnal skoro k zázraku. Paní s pánem okamžitě okem odhali přesně co potřebuji a vytáhli hned obleky které mi absolutně padly... Neuvěřitelné. Mohl jsem si i vybrat! Krom obleku tam mají pro dlouhé hubeňoury i košile s prodlouženým rukávem. Takže za 10minut jsem měl krásný oblek 2 košile, 2kravaty, kožený pásek a dokonce i kožené boty k obleku, které když jsem si je nazul byly tak mekučké a elegantní, že jsem věděl, že kdyby byly i za 5.000Kc tak je beru. To vše jsem tam pořídil za pouhých 7000Kc! Vůbec mi ani nevadilo, že se nedá zaplatit kartou a musel jsem se proběhnout do nedalekého bankomatu. Ještě se zastavím v říjnu pro kabát... Díky moc. Zázraky se dějí! :)

Datum: 30.05.2018

Vložil: David

Titulek: Vynikající

Příjemný a ochotný přístup a připravenost i na obsloužení nestandardních velikostí.

Datum: 29.04.2018

Vložil: Kuba

Titulek: -

Zdravím,
chci pochválit paní i pána. Vždy když dojdu do Vašeho obchůdku neodejdu z prázdnou. Kvalitní a stylové věci. Obdivuji pána, jak má vše v oku a taky Vaši ochotu vše sehnat a hned vyřídit. Nikam jinam bych už nešel kupovat oblek a příslušenství k němu, než jedině k Vám.

Děkuji

Datum: 05.03.2018

Vložil: Tomáš

Titulek: Svatební oblek

Dobrý den,
ještě jednou bych chtěl touto cestou poděkovat za pomoc s výběrem svatebního obleku. Výborná paní prodavačka se vším poradilla a já si odnesl oblek i boty za cenu která je víc než příjemná. Vřele doporučuji.

Datum: 30.01.2018

Vložil: Iva

Titulek: Svatební oblek

Moc děkujeme za pomoc s výběrem svatebního obleku. Snad pro každého muže je zkoušení obleků utrpením. Ve vašem obchůdku ale žádný stres ani nervy nehrozí. Váš profesionální přístup a přátelské jednání udělá z nákupu zábavu. Nastávající manžel si tak od Vás odnesl nejen skvěle padnoucí oblek, pohodlné boty a krásné doplňky, ale velice rád se k Vám zase vrátí. Budeme Vás doporučovat všem známým a přátelům :-)

Datum: 10.01.2018

Vložil: Eva

Titulek: Maximální spokojenost

Hezky dobrý den preji, dnes jsem byla s přítelem zakoupit oblek na svatbu a chtela bych touhle cestou velmi poděkovat za skvely profesionální přístup. Pan Majitel mého pritele odhadnul naprosto presne a oblek padne jako ulity a k němu má i sladenou košili, vazanku i boty s paskem! Byl to první obchod kam jsme zavítali a jsem rada ze i poslední! Všem doporučuji !!! A my ještě jednou moc moc děkujeme

Datum: 27.12.2017

Vložil: Gabriela

Titulek: Profesionalita

Po dlouhém hledání kde koupit pánský oblek jsem na internetu narazila na tento malý obchůdek. Po přečtení úžasných recenzí jsme se pro něj rozhodli. Už úvodní telefonát o pracovní době kdy mi paní nabídla,že na nás počkají mě mile překvapilo. Samotná návštěva, kdy pán okamžitě odhadl velikost obleku, který přesně padnul. Prostě profesionální přístup a ochota . To už se dnes jen tak nevidí. Děkujeme, určitě se vrátíme a budeme doporučovat.

Datum: 28.12.2017

Vložil: majitelé

Titulek: Re: Profesionalita

Dobrý den, moc děkujeme za slova uznání, která vždy potěší. Budeme se i nadále snažit, aby byli všichni zákazníci naprosto spokojeni.
Přejeme veselého Silvestra a hodně štěstí a zdraví do Nového roku. majitelé

Datum: 06.12.2017

Vložil: Mladý Karel

Titulek: Poděkování

Dnes dopoledne jsem si šel koupit košili. Profesionální přístup pána, který se mně věnoval, mě až překvapil. Byl jsem maximálně spokojen. Děkuji moc.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek